​Житловий комплекс ERKEL Residences - новий проект Будівельної компанії GEOS.

Це сучасна новобудова в самому центрі столиці Угорщини - Будапешті. Будинок розташований на вулиці Еркель в одному з центральних районів міста - Ференцварош.

Будапешт, безсумнівно, - одне з найкрасивіших міст Європи з багатою історією і культурою, розвиненою інфраструктурою і високими стандартами життя. Місто славиться своєю гостинністю, щороку зустрічаючи мільйони туристів з усього світу. Тут унікальна архітектура, що з'єднує стилі різних епох, безліч історичних і культурних шедеврів. І все це прекрасно сусідить з унікальною соціальною та оздоровчою інфраструктурою (купальні, басейни, здравниці), сучасними тенденціями в гастрономії, музиці, мистецтві і, звичайно, шопінгу.

ЗДАЧА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЗАПЛАНОВАНА НА 1 КВАРТАЛ 2019 РОКУ!

Будівництво комплексу ERKEL ведеться згідно з чинними європейськими стандартами на основі сучасних вимог до якості, безпеки, екологічності житла. Восьмиповерховий будинок із двох секцій архітектори вміло вписали в навколишню архітектуру, при цьому сучасний фасад не тільки не порушує загальну гармонію, але і додає будинку власний неповторний стиль.

У комплексі є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також шикарні п'ятикімнатні апартаменти з великими терасами. На першому поверсі будуть розташовані кафе і фітнес-зал, а також кілька нежитлових приміщень. Підземний паркінг налічує 79 машиномісць.

Ще один плюс комплексу ERKEL - зручне розташування. Найближче метро всього в 150 метрах від будинку. Зовсім поруч знаходяться набережна Дунаю, вулиці Ваци та Радайіз безліччю кафе і розважальних закладів. Крім цього в районі багато дитячих садів, шкіл, гімназій, поліклінік та інших важливих для життя об'єктів. До речі, найближчий дитячий садочка знаходиться всього в 50 метрах від будинку.

Життя

Купівля квартири в ERKEL - стане прекрасним рішенням. В Угорщині м'який клімат і чиста екологія. До того ж тут розташовані великі курорти: гірськолижні та з термальними лікувальними джерелами. Життя в Будапешті відносно недороге, при цьому облаштоване по-європейськи раціонально і комфортно. Квартири в ERKEL здаються з обробкою і вбудованою технікою, а процедура покупки проста і прозора. До речі, щоб отримати посвідку на проживання в Угорщині знадобляться всього дві довідки: медична довідка і довідка про доходи.

Інвестиції

Комплекс ERKEL Residences розташований в одному з центральних і престижних районів міста. Житло тут постійно користується високим попитом, причому актуальні як покупка нерухомості, так і оренда. Ще один безперечний плюс - це прозорість контракту і лояльні умови. Всі угоди в Угорщині захищені законодавством ЄС і ретельно контролюються правоохоронними органами.